Na izbornoj konvenciji županijske organizacije SDP-a Karlovačke županije, održanoj 9. svibnja u Karlovcu, za predsjednika je ponovno izabran Dalibor Domitrović, saborski zastupnik i gradonačelnik Ogulina, čime je potvrdio kontinuitet vođenja stranke na toj razini.

U obraćanju nakon izbora istaknuo je kako će u narednom razdoblju naglasak biti na jačanju lokalnih organizacija te pripremi za predstojeće izbore na razini županije, gradova i općina. Kao ključne ciljeve naveo je konsolidaciju stranačke infrastrukture i intenzivniji rad na terenu.

Konvenciji je nazočio i predsjednik SDP-a, Siniša Hajdaš Dončić, koji je pozvao na jedinstvo unutar stranke i fokusiranje na političke prioritete, uz izbjegavanje unutarstranačkih podjela.
Za potpredsjednike županijske organizacije izabrani su Ehlimana Planinac i Goran Korać, dok su u predsjedništvo ušli Alen Žanić, Katarina Srakočić, Biserka Vranić, Zlatko Mrvoš, Alen Barušić, Matija Vuković i Luka Kučinić.

